O firmie

Meble i inne elementy dekoracyjne są niezwykłym dodatkiem w naszym domu. Lubimy kiedy wnoszą ze sobą ciepło i charakter. Taką właśnie rolę pełnią antyki. Przenoszą niejako styl i ducha minionych epok w progi naszych domów. Moda na piękne, klasyczne meble i dodatki pozwala dziś na umieszczanie ich zarówno w wytwornych salonach jak i skromnych łazienkach. Wystarczy tylko trzymać się zasady jednakowej kolorystyki.
Nasza firma z siedzibą w Bochni koło Krakowa od 15 lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ekspozycji o powierzchni ponad 1000 m2 znajdą Państwo przede wszystkim: stare meble, obrazy, lustra, lampy, zegary, figury z brązu, srebra i platery, rozety sufitowe, rzeźbę alabastrową, porcelanę. Spora część naszej oferty pochodzi z demontażu z hoteli francuskich i datowana jest na lata 50. ubiegłego stulecia, dlatego często zaopatrujemy dwory, hotele, pensjonaty i restauracje. Chętnie współpracujemy również z kolekcjonerami i instytucjami kulturalnymi. Dzięki zakupom „z pierwszej ręki” oferujemy bardzo przystępne ceny. Oferujemy sprzedaż detaliczną i hurtową. Na życzenie klienta zapewniamy transport zakupionego towaru.
Zapraszamy do obejrzenia naszej – jednej z bogatszych w Polsce- ekspozycji w Bochni przez 7 dni w tygodniu (po wcześniejszym potwierdzeniu telefonicznym).
Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT marża, faktury VAT,.

Serdecznie zapraszamy

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
Widła Łukasz
32-700 Bochnia, ul. Hutnicza 2
tel.693-407-782
www.tanie-antyki.pl
e-mail: fhubochnia@tlen.pl

ING 43 1050 1142 1000 0090 6838 6649